Ochrona słuchu

Najprostszym rozwiązaniem na problem ochrony słuchu przed skutkami działania hałasu są ochronniki słuchu. Każdy pracodawca zobowiązany jest chronić pracowników poprzez środki techniczne, organizacyjne i bezpośrednie. Ochronniki słuchu możemy podzielić na stopery do uszu i słuchawki ochronne. Przy wyborze nalezy zwrócić uwagę na tłumienie dzwięku...

Najprostszym rozwiązaniem na problem ochrony słuchu przed skutkami działania hałasu są ochronniki słuchu. Każdy pracodawca zobowiązany jest chronić pracowników poprzez środki techniczne, organizacyjne i bezpośrednie. Ochronniki słuchu możemy podzielić na stopery do uszu i słuchawki ochronne. Przy wyborze nalezy zwrócić uwagę na tłumienie dzwięku, wymagania ergonomiczne i komfortowe oraz zgodność z innymi środkami ochrony indywidualnej.Więcej

Ochrona słuchu Jest 34 produktów.

Podkategorie

 • Nauszniki

  Słuchawki ochronne zbudowane są z dwóch czasz tłumiących, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału pochłaniają dźwięk. Specjalne miękkie poduszeczki uszczelniające wypełnione płynem lub tworzywem sztucznym sprawiają, że nauszniki ściśle przylegają do małżowin usznych i dobrze chronią.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo nauszniki niezależne. Posiadają one metalową lub plastikową sprężynę dociskową, która obejmuje część pod brodą, szczyt głowy lub kark i łączy ze sobą obie czasze. Ponadto sprzedajemy też nahełmowe słuchawki ochronne, które montowane są na przemysłowych hełmach ochronnych oraz nauszniki z układami elektronicznymi do aktywnej redukcji hałasu, z regulowanym tłumieniem oraz łącznością bezprzewodową (wmontowaną mikrofalówką, która umożliwia porozumiewanie się pracowników).

  Wszystkie oferowane przez nas słuchawki ochronne są zgodne z normami, trwałe, profesjonalne, a przede wszystkim wygodne. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, dzięki czemu można bardzo szybko przyzwyczaić się do ich noszenia.

 • Zatyczki do uszu

  Dokładne określenie poziomu natężenia hałasu w miejscu pracy pozwala zapewnić odpowiednie zabezpieczenie słuchu osób przebywających w tym otoczeniu. Polskie prawo wyraźnie określa, że obowiązek zagwarantowania należytej ochrony pracownikom w tej kwestii spoczywa na pracodawcy. Wymogi dotyczą nie tylko skrócenia czasu ekspozycji na czynnik szkodliwy czy możliwego wygłuszenia, wyciszenia maszyn, ale też zaopatrzenia pracowników w indywidualne ochronniki słuchu dopasowane do ich cech jednostkowych oraz do poziomu natężenia hałasu.

  Firma CX Safety oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów renomowanych firm, które gwarantują maksymalne zabezpieczenie. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność z jakością i wysokim standardem wykonania. Cechuje je dopracowanie, jeśli chodzi o detale oraz stosowane materiały. W naszym asortymencie znajdują się ochronniki słuchu o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić optymalny komfort użytkowania oraz właściwą ochronę każdemu z odwiedzających nas klientów.

       Najwyższej jakości zatyczki do uszu Amerykańskiego producenta (Howard Leight) - różne modele: Bilsom 303L, 304L, MAX, Laser Lite, Quiet.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów