Promocje

Zatyczki do uszu

Dokładne określenie poziomu natężenia hałasu w miejscu pracy pozwala zapewnić odpowiednie zabezpieczenie słuchu osób przebywających w tym otoczeniu. Polskie prawo wyraźnie określa, że obowiązek zagwarantowania należytej ochrony pracownikom w tej kwestii spoczywa na pracodawcy. Wymogi dotyczą nie tylko skrócenia czasu ekspozycji na czynnik szkodl...

Dokładne określenie poziomu natężenia hałasu w miejscu pracy pozwala zapewnić odpowiednie zabezpieczenie słuchu osób przebywających w tym otoczeniu. Polskie prawo wyraźnie określa, że obowiązek zagwarantowania należytej ochrony pracownikom w tej kwestii spoczywa na pracodawcy. Wymogi dotyczą nie tylko skrócenia czasu ekspozycji na czynnik szkodliwy czy możliwego wygłuszenia, wyciszenia maszyn, ale też zaopatrzenia pracowników w indywidualne ochronniki słuchu dopasowane do ich cech jednostkowych oraz do poziomu natężenia hałasu.

Firma CX Safety oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów renomowanych firm, które gwarantują maksymalne zabezpieczenie. Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność z jakością i wysokim standardem wykonania. Cechuje je dopracowanie, jeśli chodzi o detale oraz stosowane materiały. W naszym asortymencie znajdują się ochronniki słuchu o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić optymalny komfort użytkowania oraz właściwą ochronę każdemu z odwiedzających nas klientów.

     Najwyższej jakości zatyczki do uszu Amerykańskiego producenta (Howard Leight) - różne modele: Bilsom 303L, 304L, MAX, Laser Lite, Quiet.

Więcej

Zatyczki do uszu Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów