Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Odpromiennik (neutralizator) do portfela

pp-010

Nowy

Odpromiennik do Twojeo portfela!
Likwiduje szkodliwe promieniowanie gdziekolwiek jesteś!

Więcej informacji

Więcej szczegółów

32 Przedmioty

75,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowy ulepszony

odpromiennik model PP-010.

Oferowany neutralizator skutecznie likwiduje promieniowania:

  • Elektromagnetyczne
  • Cieków wodnych
  • Żył wodnych 
  • Szkodliwe promieniowanie WiFi 
  • Innych źródeł 

pp-portfel-2.jpg

Neutralizator (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak:
telewizory, komputery, mp3promieniowanie WiFi, urządzenia biurowe, mikrofalówki, linie wysokiego napięcia, stacje radiowe itp.

 


 Jak działa odpromiennik PP-010? 
pp-main.jpg


Użytkowanie i właściwości:

Neutralizator PP-010, zwany inaczej odpromiennikiem osobistym ma identyczne wymiary (55 mm szerokości na 85 mm wysokości) jak dowód osobisty, karty płatnicze, prawo jazdy, wizytówki itp., dlatego idealnie nadaje się do noszenia w portfelu. 

Doskonale sprawdza się również w samochodzie (działa np. przy radiach CB, telefonach komórkowych czy innych urządzeniach elektrycznych, elektromagnetycznych działających w aucie). Nadaje się również do małych mieszkań i pomieszczeń.

Gdziekolwiek jesteś od teraz będziesz cały czas czuł się bezpiecznie!

dzialanie.gif

Badania:
Przed podjęciem produkcji neutralizator był testowany w różnych miejscach i warunkach: w budynkach mieszkalnych, pracowni komputerowej, pod liniami energetycznymi 110KV, 220KV i 400KV, podczas lotu technicznego samolotu IŁ 62M, w pomieszczeniach radaru naprowadzającego AS-K8 lotniska Okęcie, w gabinecie radioterapii szpitala onkologicznego oraz w rozdzielni elektrycznej kopalni węgla kamiennego na głębokości 960m. We wszystkich tych badaniach stwierdzono zanik szkodliwego promieniowania po zastosowaniu neutralizatora.

 

Technologia:
Neutralizator radiestezyjny jest urządzeniem likwidującym szkodliwe promieniowanie pochodzące od podziemnych cieków wodnych potocznie zwanych żyłami wodnymi oraz promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez odbiorniki i przekaźniki energii elektrycznej takie jak: telewizor, komputer, linia wysokiego napięcia, stacja transformatorów itp.
Do swojego działania neutralizator wykorzystuje promieniowanie kosmiczne docierające do ziemi i poprzez jego propagacje doprowadza do rekombinacji kwarków kolorowych przez co powodują wygaszanie szkodliwego promieniowania o niskich częstotliwościach w tym również kancerogennego.

Czy to rzeczywiście działa (na przykładzie modelu TM-025R)?

FAKT I
Na podstawie prostego eksperymentu! 
Postawiono cienkie szklanki pomiędzy dwoma monitorami (CRT, czyli klasycznymi, jak "telewizor") skierowanymi tylną częścią obudowy, a więc tą emitującą najwięcej promieniowania, na przeciwko siebie. Po upływie pewnego czasu (od kilkunastu minut do kilku godzin) szklanki pękały. Po ustawieniu obok szklanek neutralizatora, szklanki przestały pękać.


FAKT II
Eksperyment przeprowadzono w mieszkaniach ochotników cierpiących na bezsenność i bóle głowy. 
Ustawiono neutralizator w pokoju o powierzchni około 6m2 gdzie przez całą noc grał telewizor oraz był włączony komputer. Przez pokój "luzem" przeprowadzono kabel telefoniczny, 3 kable sieci lan (nie ekranowane), 2 przedłużacze elektryczne i 2 kable od telewizji kablowej, w tym jeden za łóżkiem. Od momentu ustawienia neutralizatora skończyły się kłopoty ze snem i bóle głowy.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Odpromiennik (neutralizator) do portfela

Odpromiennik (neutralizator) do portfela

Odpromiennik do Twojeo portfela!
Likwiduje szkodliwe promieniowanie gdziekolwiek jesteś!

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 other products in the same category: