Promocje

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

NEUTRALIZATOR NA SMARTFON I LAPTOP

TK-50R

Nowy

Miniaturowy odpromiennik do Twojej komórki lub laptopa.
Więcej informacji

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Wysyłka 24h

54,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Miniaturowy odpromiennik elektromagnetyczny/ radiestezyjny, model TK-50R, chroni przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów, laptopów, tabletów, sieci WiFi itp.


Odpromiennik radiestezyjny TK-50R dzięki swoim wymiarom (44 mm x 44 mm x 0,6 mm) będzie idealnie pasował na Twojego smartfona lub tableta. Przewidziany do instalowania na zewnątrz w/w urządzeń za pomocą taśmy samoprzylepnej znajdującej się na tyle neutralizatora. 

 

 tk-18r_01.jpg


Neutralizator TK-50R (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak: telewizory, komputery, mp3, WiFi, tablety, laptopy, urządzenia biurowe, stacje radiowe itp.

Użytkowanie neutralizatora: 
Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania. 
Neutralizator obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 0,5 m od urządzenia, do którego jest przyklejony. 

 Prezentowany odpromiennik nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania własnego. Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie. Wyjątek stanowi umyślne, przypadkowe lub spowodowane długotrwałym użytkowaniem uszkodzenie mechaniczne.

Montaż:
Wystarczy przykleić go na zewnątrz urządzenia (telefonu/smartfonu, tabletu, laptopu i tp.) za pomocą taśmy samoprzylepnej, która się znajduje na tylnej stronie odpromiennika. Warto dodać, że urządzenie TK-50R nie powoduje żadnych dodatkowych zakłóceń sygnału podczas rozmów telefonicznych czy podczas codziennego użytkowania telefonu lub tableta, np. podczas połączenia z WiFi. 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

NEUTRALIZATOR NA SMARTFON  I LAPTOP

NEUTRALIZATOR NA SMARTFON I LAPTOP

Miniaturowy odpromiennik do Twojej komórki lub laptopa.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 other products in the same category: