Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R Zobacz większe

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R

TM-025R i TK-50R

Nowy

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R

Więcej informacji

Więcej szczegółów

49 Przedmioty

Wysyłka 24-48h

115,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NEUTRALIZATOR TM-025R r=25m
+
NEUTRALIZATOR DO SMARTFONÓW TK 50R r=0,5m

Skutecznie likwiduje:

 • promieniowanie elektromagnetyczne,
 • cieki wodne,
 • inne niekorzystne źródła.

Czy kiedykolwiek odczuwasz:

 • osłabienia przy wstawaniu?
 • niespokojne sny lub bezsenność?
 • częste bóle głowy?
 • zmęczenie umysłowe?
 • nieuzasadnione stany niepokoju?

Najprawdopodobniej padłeś ofiarą szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego lub cieków wodnych!

Neutralizator r25

Nie zastanawiaj się, czy stać Cię na Neutralizator!
Zastanów się ile warte jest Twoje zdrowie!

Neutralizator radiestezyjny (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak:

 • telewizory,
 • komputery,
 • mp3,
 • mp4,
 • urządzenia biurowe,
 • mikrofalówki,
 • linie wysokiego napięcia,
 • stacje radiowe..

Jak to działa?

Użytkowanie neutralizatora:

Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania.
W zestawie dwa rodzaje neutralizatorów: Neutralizator TM-025R, który obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 25m, wysokości 12m i głębokości 9m od miejsca jego ustawienia oraz Neutralizator GM-010R, który działa w 100% na przestrzeni również w kształcie walca o promieniu 10m, wysokości 4m i głębokości 3m od miejsca jego ustawienia.


Neutralizator r25

Badania:

Przed podjęciem produkcji neutralizator TM-025R był testowany w różnych miejscach i warunkach: w budynkach mieszkalnych, pracowni komputerowej, pod liniami energetycznymi 110KV, 220KV i 400KV, podczas lotu technicznego samolotu IŁ 62M, w pomieszczeniach radaru naprowadzającego AS-K8 lotniska Okęcie, w gabinecie radioterapii szpitala onkologicznego oraz w rozdzielni elektrycznej kopalni węgla kamiennego na głębokości 960m.
We wszystkich tych badaniach stwierdzono zanik szkodliwego promieniowania po zastosowaniu neutralizatora TM-025R.

Technologia:

Neutralizator radiestezyjny jest urządzeniem likwidującym szkodliwe promieniowanie pochodzące od podziemnych cieków wodnych potocznie zwanych żyłami wodnymi oraz promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez odbiorniki i przekaźniki energii elektrycznej takie jak: telewizor, komputer, linia wysokiego napięcia, stacja transformatorów itp.
Do swojego działania neutralizator wykorzystuje promieniowanie kosmiczne docierające do ziemi i poprzez jego propagacje doprowadza do rekombinacji kwarków kolorowych przez co powoduje wygaszanie szkodliwego promieniowania o niskich częstotliwościach w tym również kancerogennego.

Sam nie emituje żadnego promieniowania.

Model TK-50R, chroni przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów, laptopów, tabletów, sieci WiFi itp.


Odpromiennik radiestezyjny TK-50R dzięki swoim wymiarom (44 mm x 44 mm x 0,6 mm) będzie idealnie pasował na Twojego smartfona lub tableta. Przewidziany do instalowania na zewnątrz w/w urządzeń za pomocą taśmy samoprzylepnej znajdującej się na tyle neutralizatora. 

 

 

Neutralizator TK-50R (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak: telewizory, komputery, mp3, WiFi, tablety, laptopy, urządzenia biurowe, stacje radiowe itp.

Użytkowanie neutralizatora: 
Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania. 
Neutralizator obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 0,5 m od urządzenia, do którego jest przyklejony. 

 Prezentowany odpromiennik nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania własnego. Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie. Wyjątek stanowi umyślne, przypadkowe lub spowodowane długotrwałym użytkowaniem uszkodzenie mechaniczne.

Montaż:
Wystarczy przykleić go na zewnątrz urządzenia (telefonu/smartfonu, tabletu, laptopu i tp.) za pomocą taśmy samoprzylepnej, która się znajduje na tylnej stronie odpromiennika. Warto dodać, że urządzenie TK-50R nie powoduje żadnych dodatkowych zakłóceń sygnału podczas rozmów telefonicznych czy podczas codziennego użytkowania telefonu lub tableta, np. podczas połączenia z WiFi.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R

Zestaw neutralizatorów: TM-025R i TK-50R

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 other products in the same category: